Martin Dejdar ve Fitness For Joy

V sobotu 19. 9. se k nám do fitka na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ přišel podívat Martin Dejdar! Připravili jsme pro Vás zajímavý rozhovor.
Martine, moc si této návštěvy vážíme a děkujeme!

martin-dejdar_02rtxt15875.jpg

MARTINE, VÍME O TOBĚ, ŽE MÁŠ RÁD SPORT, ZEJMÉNA HOKEJ. ZALOŽIL JSI TAKÉ SVŮJ HOKEJOVÝ TÝM HC OLYMP. VĚNUJEŠ SE JEŠTĚ JINÉMU SPORTU PRO ROZVÍJENÍ SÍLY, KOMPENZACI A PROTAŽENÍ PO HOKEJI?
Ano, pokud mi to čas dovolí. Nejčastěji mimo hokej hraju také tenis, protože ten jsem začal hrát už jako kluk, a docela slušně pinkám. Moc se mi třeba libí i golf, ale na ten nemám čas, rád plavu a občas si chodím zacvičit. Ale bohužel vše je to závislé na mém čase.

KDYŽ ZAVÍTÁŠ DO FITKA, CVIČÍŠ RAJĚJI SÁM NEBO S TRENÉREM/KAMARÁDEM?
Jasně že s trenérem! Protože to je jednak zábavnější a hlavně trenér mi poradí co a jak dělat, aby cvičení bylo efektivní, aby mi to spíš neublížilo...

TVŮJ SYN MATĚJ HRAJE V AMERICE HOKEJ. TRÉNUJETE NĚKDY SPOLEČNĚ? MÁ I DCERA SÁRA NĚJAKÝ KONÍČEK?
Pokud jsme spolu, tak společně trénujeme. Ale nestačím mu, přestože mu je teprve 16 let. Celou letní přípravu absolvoval s kondičními trenéry. Měl dva a moc mu to pomohlo. Sára  v Americe chodí na Capoeiru, což je brazilské bojové umění. Na holčičku neobvyklé, ale ji to moc baví.

JE SPORTOVNÍ AKTIVITA, PŘI KTERÉ ÚPLNĚ VYPNEŠ A RELAXUJEŠ? NEBO NEJRADĚJI ODPOČÍVÁŠ JEN PASIVNĚ?
Ano, taková aktivita existuje. Když jsem sportovní fanoušek a na sport se jen divám.

JSME RODINNÉ FITKO A PROTO NÁS ZAJÍMÁ, JESTLI MÁTE JAKO RODINA S TVOJÍ ŽENOU A DĚTMI OBLÍBENÝ SPORT, KTERÉMU SE VĚNUJETE OBČAS VŠICHNI SPOLEČNĚ?
Ano, je to golf. Ten si chodíme zahrát společně velmi rádi, pochopitelně na dovolené, tady se téměř nikdy nesejdeme. A také jsme dřív jezdívali společně na kola.

CVIČÍŠ NĚKDY SE CVIČEBNÍMI POMŮCKAMI, KTERÉ U NÁS MÁME? (TRX, BOSU, KETTLEBELL, LODNÍ LANO, VIPR...)
Několik z nich jsem si už vyzkoušel, ale zatím ne všechny... Na Dni otevřených dveří jsem si u Vás zkusil lekci TRX a PUMP a bylo to moc fajn!

martin-dejdar_05rtxt15878.jpg

TVOJE MANŽELKA U NÁŠ V JOY NAVŠTĚVUJE AERO JOGU. JAK SE LÍBÍ TOBĚ VE FITNESS FOR JOY?
Já se vždycky u jakékoliv činnosti rád bavím. Nebo se nechám bavit, tak proč by to nemohlo být i při cvičení? Vždyť vy tu zábavu máte přímo v názvu.

zpět

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí 07.00-21.00
Úterý 07.00-21.00
Středa 07.00-21.00
Čtvrtek 07.00-21.00
Pátek 07.00-20.00
Sobota 08.00-13.00
Neděle 15.00-20.00

Partneři: