PŘÍPRAVY VRCHOLÍ

Již v pondělí 13.7. 2015 otevíráme a přípravy v našem Fitness For Joy  vrcholí.
V uplynulém týdnu u nás pár dní byla šikovná parta chlapů z 3D Fitness, která se postarala o přichystání všech strojů značky Matrix® v naší posilovně.
Koukejte, jak to probíhalo! S finálním vzhledem fitness jsme spokojeni a doufáme, že se Vám u nás bude hezky cvičit.


Dlouho očekávaná zásilka konečně dorazila! Matrix® Matrix® Tak jdeme na to! Pustíme se do vybalování... Tým 3D Fitness Šikovný tým 3D Fitness, který měl přichystání fitness vybavení na starost. Cardio zóna Běhací pásy Matrix® Matrix® Sestavování strojů Matrix® Sestavování strojů Matrix® Sestavování strojů Matrix® Sestavování strojů Matrix® Sestavování strojů Matrix® Rýsuje se krásná nová posilovna! Běhací pásy jsou sestaveny, kdo se přijde proběhnout? Sestavování strojů Matrix® Nová činkárna je hotová! Sestavování strojů Matrix® stroje Matrix® Sestavování strojů Matrix® stroje Matrix® stroje Matrix® stroje Matrix® Sestavování strojů Matrix® Sestavování strojů Matrix® Nová činkárna je hotová! Běhací pásy jsou sestaveny, kdo se přijde proběhnout? Rýsuje se krásná nová posilovna! stroje Matrix® stroje Matrix® stroje Matrix® stroje Matrix® stroje Matrix® stroje Matrix® stroje Matrix® stroje Matrix® Sestavování strojů Matrix® Máme hotovo! Těšíme se na první návštěvníky. Máme hotovo! Těšíme se na první návštěvníky. Máme hotovo! Těšíme se na první návštěvníky. Máme hotovo! Těšíme se na první návštěvníky. Máme hotovo! Těšíme se na první návštěvníky. I při přípravách – nafukování overballů nám zůstává úsměv na tváři. Máme radost, že již 13.7. oficiálně přivítáme první návštěvníky Fitness For Joy.
zpět

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí 7.00-21.00
Úterý 7.00-21.00
Středa 7.00-21.00
Čtvrtek 7.00-21.00
Pátek 7.00-21.00
Sobota 8.00-20.00
Neděle 8.00-20.00

AKTUALITY

PINK PARTY S VERONIKOU

Zapište si do kalendáře další speciálku. Tentokrát PINK PARTY S VERONIKOU. Ano, růžová, bude barva naše a zábava i dřina je klasicky zaručena ve středu 26. 3. od 17 hodin

více

Vánoční a novoroční otevírací doba

Vánoční čas je tady a konec roku se taky kvapem blíží. Tak se mrkněte, kdy si k nám můžete přijít pozvedat nějakou činku.

více

Partneři: