JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Zde se můžete podívat na fotografie, které zachytily okamžiky budování našeho Fitness For Joy. Vhodný prostor jsme sháněli přibližně jeden rok až do prosince 2014. Po vyřízení smluv a povinností se v březnu 2015 spustila velká rekonstrukce.


Velký sál, malý sál a „činkárna“. Ještě jako jedna velká hala 90m<sup>2</sup> a  9m do výšky. Co s tím? Čáry máry...:-) Původní pohled z okna. Strop ve fitness. Prostor posilovny a budování vchodu do dámských šaten. Prostor posilovny – pohled od recepce. Pohled z dámských šaten do posilovny Recepce? :-))) Posilovna už dostává novou podobu! Okna už vypadají k světu... Kupy nepotřebného materiálu. Jupí! Naše posilovna už má zdi i strop! Budujeme patro v hale. ...zatím stále po žebříku. V posilovně už je vzduchotechnika. Dámské šatny. Pokládáme x-tou vrstvu podlahy v sále č. 1. Sál č. 1 má novou zeď! Posilovna – právě malujeme! Sál č. 2. Máme vymalováno a už tady i svítíme – jupí! Konečně máme hotové stavební práce v sále č. 1. Teď už jen čekáme na vybavení. 120 cm silná zeď je zdolána, můžeme začít budovat heatový sál! Truhlář jede sériovku? První kousky dorazily! Sál č. 1 a budování TRX konstrukce. Recepce Na první hodinu TRX jsme připraveni! Vůbec první lekce v novém Fitness For Joy! Hurá! Recepce je hotová, teď už se čeká jen na mňamky.
zpět

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí 7.00-22.00
Úterý 7.00-22.00
Středa 7.00-22.00
Čtvrtek 7.00-22.00
Pátek 7.00-22.00
Sobota 8.00-20.00
Neděle 8.00-20.00

AKTUALITY

Vezměte k nám i své děti - nová lekce od září

Máte prcka, ale i větší dítě a chcete jít cvičit, ale nemáte hlídání? Chcete, aby se vaše dítě pohybově rozvíjelo a sportovalo? Máme řešení.

více

3MĚSÍČNÍ FITNESS KURZ PRO NOVÁČKY - PŘIHLAŠ SE

Jsi u nás nový nebo do Joyky chodíš už několik týdnů či měsíců, ale máš pocit, že se mezi stroji jen tak plácáš a nemá to žádný řád, cíl a progres? Pak možná pro tebe je určen náš nový 3MĚSÍČNÍ FITNESS KURZ PRO NOVÁČKY. Začíná se již 23. 9., tak nepropásni svoji příležitost. Přečti si o kurzu více informací.

více

Partneři: