AKTUALITY

PINK PARTY S VERONIKOU

Zapište si do kalendáře další speciálku. Tentokrát PINK PARTY S VERONIKOU. Ano, růžová, bude barva naše a zábava i dřina je klasicky zaručena ve středu 26. 3. od 17 hodin

více

Vánoční a novoroční otevírací doba

Vánoční čas je tady a konec roku se taky kvapem blíží. Tak se mrkněte, kdy si k nám můžete přijít pozvedat nějakou činku.

více

Vezměte k nám i své děti - nová lekce od září

Máte prcka, ale i větší dítě a chcete jít cvičit, ale nemáte hlídání? Chcete, aby se vaše dítě pohybově rozvíjelo a sportovalo? Máme řešení.

více

3MĚSÍČNÍ FITNESS KURZ PRO NOVÁČKY - PŘIHLAŠ SE

Jsi u nás nový nebo do Joyky chodíš už několik týdnů či měsíců, ale máš pocit, že se mezi stroji jen tak plácáš a nemá to žádný řád, cíl a progres? Pak možná pro tebe je určen náš nový 3MĚSÍČNÍ FITNESS KURZ PRO NOVÁČKY. Začíná se již 23. 9., tak nepropásni svoji příležitost. Přečti si o kurzu více informací.

více

Výzva pro pokročilé - DRILL s Honzou a Pájou

Od září 2018 jsme pro pokročilé fitness cvičence přichystali zcela novou 90 minutovou skupinovou lekci na čerstvém vzduchu zvanou DRILL. Ta dokonale využívá venkovního prostředí pro rozvoj síly, dynamiky pohybu, běhu i funkčního cvičení pod odborným vedením Honzy Průchy, kterého znáte z běžeckých tréninků a Páji.

více

NAROZENINOVÝCH 10 PROCENT ZDARMA KE KREDITU

Naše fitko slaví 3. narozeniny a co by to byly za narozeniny bez dárků. Tady je ten od Mišáka s Pájou.

více

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Rozebírali jsme to mezi trenéry, bavili jsme se o tom i s vámi a tady je výsledek.

více

NOVOROČNÍ DÁREK

Milí přátelé, rok uplynul jako voda a máme tady opět čas nových výzev, čas nového roku. Do něj váM přejeme hodně úspěchů, plno elánu a radosti ze života. A aby vstup do nového roku byl příjemnější a plnění novoročních předsevzetí reálnější, máme pro vás malý dárek.

více

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBAvíce

ROHATÝ ADVENT 3

Připravili jsme pro Vás již třetí ROHATÝ ADVENT ve Fitness For Joy. Netradiční lekce, speciální program a předvánoční atmosféra!

více

DRUHÉ NAROZENINY FITNESS FOR JOY

Druhé narozeniny Fitness For Joy již za pár dní, tak je pojď oslavit s námi!

více

FITNESS FOR JOY - SPORTOVNÍ CAMP

Nevíte co s dětmi o prázdninách?

více

UPOZORNĚNÍ!

V sobotu 25. 3. 2017 bude z důvodu výluky elektrické energie ZAVŘENO mezi 10:00 -12:00. Děkujeme za pochopení.

více

LIMITOVANÁ EDICE kompresních ponožek

Po "limitce" B-day triček tady je další JOY pecka! Do 28/2/2017 si máte možnost objednat tyto krásné kompresní podkolenky! Jedná se o limitovanou edici, po posledním únorovém dni už nebudete mít možnost ponožky objednat!....

více

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA Fitness For Joy

více

V neděli 18/12/2016 máme v čase 12-15 zavřeno

Milí klienti, dovolujeme si vás upozornit, že tuto neděli, 18. 12. 2016 bude v čase 12 - 15 hodin probíhat předvánoční:-) tzv. sanitární úklid a bude v tento čas zavřeno. Děkujeme za pochopení!

více

ROHATÝ ADVENT 4/12/2016

V neděli 4/12/2016 nás opět čeká MIKULÁŠSKÁ AKCE ROHATÝ ADVENT!

více

Sbírka pro FOD Klokánek

Při zářijovém DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Fitness For Joy jsme uspořádali sbírku pro FOND OHROŽENÝCH DĚTÍ KLOKÁNEK. Společně jsme vybrali krásnou částku 5 138 Kč. Moc všem děkujeme za každý příspěvek. Společně pomáháme... Určitě si brzy nějakou sbírku for joy zopakujeme. DĚKUJEME!

více

LEKCE SPECIÁL 100 minut

V sobotu 26/11/2016 jsme si pro Vás připravily speciální lekci nejen pro ženy! Co Vás čeká a nemine? - 100 minut cvičení - pořádná dávka endorfinů a energie - dvojí kontrola

více

Rozšíření prostor Fitness For Joy

V říjnu 2016 proběhlo rozšíření prostor posilovny Fitness For Joy.

více

17/11/2016 máme OTEVŘENO

Milí klienti, i v den STÁTNÍHO SVÁTKU máme ve Fitness For Joy OTEVŘENO jako obvykle ve čtvrtek, ted od 7:00 do 22:00. Těšíme se na Vás...

více

V PÁTEK 28/10/2016 OTEVŘENO

Milí klienti, dovolujeme si Vás upozornit, že tento PÁTEK, v den STÁTNÍHO SVÁTKU MÁME OTEVŘENO! Cvičíme, hýbeme se, makáme! Otevírací doba 7:00-21:00! Těšíme se na Vás…

více

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 17/9/2016

Již v pořadí 2. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve Fitness For Joy je tady! V sobotu 17/9/2016 si s námi pojďte užít sportovní den a pohodovou atmosféru. Po celý den se Vám bude věnovat tým Fitness For Joy a můžete se obrátit na naše zkušené trenéry. TĚŠÍME SE NA VÁS!

více

POZVÁNKA 13/7/2016

UPLYNUL 1 ROK OD OTEVŘENÍ FITNESS FOR JOY! Ve středu 13. 7. to bude 1 rok, kdy se náš sen stal skutečností a otevřeli jsme pro Vás Fitness For Joy. Při této příležitosti pro Vás připravujeme oslavu.

více

POZOR - 30/6 - 3/7 - ZAVŘENO

Od čtvrtka 30/6 do neděle 3/7 je ve Fitness For Joy ZAVŘENO. Důvodem je instalování nové klimatizace do prostor celého fitness! Vzhledem k předpovědi počasí na letošní léto jsme se rozhodli nainstalovat do prostor Fitness For Joy klimatizaci.

více

JOY ARMY WORKOUT

SOBOTA 18/6/2016 • ODDECHOVÁ LOUKA KOMOŘANY • Vojíni, chcete zažít nevšední zážitek s Joy partou?

více

JOY ZÁJEZD DO CHORVATSKA

Chceš jet k moři a nechceš mít výčitky, že půl roku dřiny je během týdne pryč? Spoj s námi příjemné s ještě příjemnějším! Připravili jsme pro Vás zájezd do CHORVATSKA - Poreč, apartmány Lanterna. 2x DENNĚ TRÉNINK a 1x AEROBNÍ AKTIVITU připravují trenéři Michal Dolejš, Pavla Křižková, Lucka Běhounková a Martina Šifaldová!

více

Mezinárodní den sportu STŘEDA 6/4/2016

Ve STŘEDU 6/4/2016 je MEZINÁRODNÍ DEN SPORTU a Fitness For Joy si pro Vás připravilo speciální SLEVY! Všechny skupinové lekce i vstupy do posilovny budou ve STŘEDU levnější!

více

BODYFORM MARATON 9/4/2016

Pojďme si v SOBOTU 9/4 vyměnit obvyklých 60 minut za 100 minutovou lekci BODYFORM MARATON, kterým Vás provede Veronika a Marťa! Žádné svaly nezůstanou ošizené.:-) Cena speciální lekce je 140 Kč, nelze platit kartou Multisport. Děkujeme za pochopení!

více

Na VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ otevřeno 14:00 - 22:00

Za týden nás čeká VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ a také malá změna otevírací doby ve Fitness For Joy. Dopoledne si všichni užijte pomlázku a od 14:00 do 22:00 hodin doražte do fitka!

více

BĚHEJ S NÁMI, BĚHEJ S JOY

Nová aerobní aktivita v našem rozvrhu! Nezapomínejte, že trénink správného sportovce se neobejde bez kvalitní aerobní aktivity! Získejte fyzičku a zbavte se posledních špíčků.:-) Vyběhejte si s námi svou vysněnou postavu. Lekcí běhu Vás provede speciálně vyškolený trenér.

více

Vzdělání není nikdy dost

Další školení je za námi! Vzdělání není nikdy dost a školitel MARTIN HRAZDIL se lektorům Fitness For Joy v neděli 22. 2. snažil vštípit do hlavy spravné postavení těla při běhu, kompenzace, běžeckou abecedu i různé techniky tréninku.

více

SPARTAN KIDS

Milí klienti, lekce SPARTAN KIDS ve Fitness For Joy se budou od března NOVĚ konat každou NEDĚLI v 15:50.

více

"ČAJ" O PÁTÉ

Páju a Marťu už všichni znáte a zhruba tušíte, co od nich můžete očekávat. Věřte, že společně mají neuvěřitelné nápady, plno energie a síly. Kdo je ještě nezná, může se těšit na dvojici skvělých trenérek, které mají kreativní nápady.

více

SELFIE MANIA v JOY

Milí klienti, připravili jsme si pro Vás soutěž! Od 20. 1. do 20. 2. posílejte nejoriginálnější, nejlepší a nejvtipnější fotky SELFIE z FITNESS FOR JOY na e-mail recepce@fitnessforjoy.cz (předmět selfie mania) nebo sem do zpráv na facebooku.

více

H.E.A.T. PROGRAM ve Fitness For Joy

Přirozený lidský pohyb, kvalitní trénink, perfektní lektoři, motivační hudba, spálené kalorie a skvělý pocit? To vše a mnoho dalšího zažiješ na lekci H.E.A.T. PROGRAMU.

více

PF 2016

Milí přátelé, Užijte si krásné svátky, pohodovou vánoční atmosféru a nezapomeňte, že si k nám i o svátcích můžete přijít dát do těla! Připravili jsme pro Vás speciální rozvrh.

více

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Vánoční čas se nám blíží a my přicházíme se speciálním rozvrhem a upravenou otevírací dobou. Přijďte si do Joy zpříjemnit Vánoce pohybem, zábavou a setkáním s přáteli.

více

ROHATÝ ADVENT ve FITNESS FOR JOY 6. 12. 2015

Připravili jsme pro Vás netradiční lekce! Rezervujte si svá místa v rezervačním systému již dnes.

více

Tréninky malých fotbalistů Slavoj Podolí Praha

V úterý 24. 11. absolvovala fotbalová přípravka Slavoje Podolí Praha (ročník 2006) ve Fitness For Joy svůj první fitness trénink. Za vznikem tohoto projektu stojí také naše bezmezné úsilí něco v přípravě malých sportovců změnit. Dlouhou dobu jsme s trenérem okolo této věci kroužili jako supi, než přišlo zlomové rozhodnutí. Po konzultaci s trenéry ve fitness (Pája a Myšák) jsme udělali první krok k rozběhu námi vytoužené akce.

více

HARDCORE KRUHOVÝ TRÉNINK

POZOR - máme pro Vás NOVINKU. Speciální HARDCORE KRUHÁČ pod vedením Lukáše Kaprála. Přijď si dokázat, že nejsi padavka každou STŘEDU 20:00. Odhodlej se UŽ DNES a začni na sobě makat!!!

více

Vyzkoušej lekci TABATA!

INTERVALOVÝ TRÉNINK je jedna z nejlepších technik, jak SPALOVAT TUKY při cvičení. Tělo lépe metabolizuje glukózu a ODBOURÁVÁNÍ TUKŮ probíhá MNOHEM RYCHLEJI. Vyzkoušej lekci TABATA!

více

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nově si ve Fitness For Joy můžete zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč a 1000 Kč. Poukazy jsou ideálním dárkem!

více

Novinka v REZERVAČNÍM SYSTÉMU

Milí klienti, stále se snažíme zlepšovat různé vychytávky a věci k dokonalosti. Aktuálně jsme pro Vás vylepšili REZERVAČNÍ SYSTÉM. Můžete zde každý všední den přihlásit své děti na HLÍDÁNÍ! Stejně tak jak se přihlašujete na skupinové lekce, přihlásíte svou ratolest na hodinu do dětského koutku k hlídacím tetám. Máte-li dotaz, napište nám na e-mail recepce@fitnessforjoy.cz

více

Martin Dejdar ve Fitness For Joy

V sobotu 19. 9. se k nám do fitka na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ přišel podívat Martin Dejdar! Připravili jsme pro Vás zajímavý rozhovor. Martine, moc si této návštěvy vážíme a děkujeme!

více

Půjde i Váš mrňous?? SPARTAN KIDS 13. 9. 2015

Milí klienti, máme pro Vás další speciální akci! V neděli 13. 9. od 15:00 a od 16:00 se bude konat trénink pro děti, který povede lektorka Bára Grusová. Pro naše malé klienty jsme si připravili lekci SPARTAN KIDS.

více

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 19/9/2015

Milí klienti, dovolujeme si Vás pozvat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se bude konat 19. září 2015 v našem fitness.

více

Lekce PILATES

Milí klienti, od 1. září přidáváme do našeho rozvrhu další lekci! Každé úterý od 9:00 se můžete těšit na PILATES s oblíbenou lektorkou Darjou Pokornou.

více

SRPEN - měsíc KRUHOVÝCH TRÉNINKŮ

Milí klienti, srpen vyhlašujeme jako měsíc KRUHOVÝCH TRÉNINKŮ! Každou srpnovou neděli od 17:00 a od 18:00 hod. Zamakáte si, vyzkoušíte naše trenéry a to za zvýhodněnou cenu 70 Kč! Navíc od nás každý z Vás dostane občerstvení! Přijďte vyzkoušet KRUHÁČ, těšíme se na Vás!

více

Jídlo ve Fitness For Joy

S výživou Vám umíme nejen poradit ale také se postaráme o to, abyste si u nás kvalitní jídlo mohli zakoupit! Každý všední den od 7:00 si u nás můžete koupit porci zdravého jídla v krabičce.

více

H.E.A.T. Program

Milí klienti, s radostí Vám oznamujeme, že od 1. 8. 2015 probíhají ve FITNESS FOR JOY také lekce H.E.A.T. PROGRAM!

více

INFORMACE PRO KLIENTY S KARTOU MULTISPORT

Vážení klienti, žádáme všechny majitele karty Multisport, aby si na čipovou kartu Fitness For Joy nabili minimální vratný kredit 200 Kč. Tento kredit bude použit v případě, že nezrušíte rezervaci a nedostavíte se na hodinu. Když budete chtít, tento kredit Vám může posloužit i na zaplacení produktů z recepce v případě, že si zapomenete peníze.

více

Kde mám zaparkovat?

Místa k zaparkování Vašich vozů jsou v ulici Mezi Vodami. Pro překonání komunikace Modřanská Vám poslouží podchod (u Nestlé) nebo přechod (u čerpací stanice OMV). Zde můžete vidět vyznačené trasy, kudy se k nám dostanete (3 minuty chůze).

více

OTEVÍRÁME 13. 7. 2015!

dovolujeme si vás informovat o dlouho očekávaném otevření Fitness For Joy, které se bude konat v pondělí 13. 7. 2015.

více

Získej vstup zdarma!

Přijď se k nám podívat a zacvič si na libovolné lekci zcela zdarma! Při příchodu do Fitness For Joy předlož na recepci libovolný doklad totožnosti a recepční ti u nás vytvoří registraci. Následně dostaneš čipovou kartu, za kterou zaplatíš vratnou zálohu 100 Kč. Touto registrací od nás jako dárek získáš 1x volný vstup na libovolnou lekci či do fitness zcela zdarma.

více

OTEVÍRACÍ DOBA:

Pondělí 7.00-21.00
Úterý 7.00-21.00
Středa 7.00-21.00
Čtvrtek 7.00-21.00
Pátek 7.00-21.00
Sobota 8.00-20.00
Neděle 8.00-20.00

AKTUALITY

PINK PARTY S VERONIKOU

Zapište si do kalendáře další speciálku. Tentokrát PINK PARTY S VERONIKOU. Ano, růžová, bude barva naše a zábava i dřina je klasicky zaručena ve středu 26. 3. od 17 hodin

více

Vánoční a novoroční otevírací doba

Vánoční čas je tady a konec roku se taky kvapem blíží. Tak se mrkněte, kdy si k nám můžete přijít pozvedat nějakou činku.

více

Partneři: